Różańcowe wyzwanie dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci są we wtorki i czwartki o godz. 16:45. Prosimy, by każde dziecko przychodzące na nabożeństwo przyniosło podpisaną imieniem i nazwiskiem karteczkę z wypisaną intencją w której będzie się modliło. Odczytujemy wszystkie te intencje na początku nabożeństwa a potem w tych wszystkich intencjach modlimy się wspólnie.

Jak co roku towarzyszy naszej modlitwie figurka Matki Bożej. Po nabożeństwie losujemy jedną karteczkę z intencją a jej właściciel/właścicielka zabiera figurkę do domu by się pomodlić wraz z całą rodziną a potem przynieść do kościoła na kolejne nabożeństwo by ktoś inny mógł figurkę wylosować.

TEGOROCZNE RÓŻAŃCOWE WYZWANIE:

Odmów jedna dziesiątkę różańca w jakimś miejscu poza kościołem i zrób fotkę z tego miejsca tak by było widać Ciebie trzymającego/trzymającą w dłoni różaniec. Przyślij fotkę na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (KONIECZNIE zapytaj o zgodę rodziców i poproś ich o pomoc. Poproś rodziców by wyrazili zgodę na umieszczenie tej fotografii na parafialnej stronie internetowej)

Utworzymy  - mam nadzieje – super galerie pokazującą wszystkim że Różaniec można odmawiać zawsze i wszędzie smile A przecież my jesteśmy parafią pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. To zobowiązuje. Maryja bardzo prosi nas wszystkich o codzienną modlitwę różańcową. Spełniajmy Jej prośbę.

 

Odsłony: 177