ks. Paweł Szubert - Proboszcz

Urodził się 11 grudnia 1970 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Pochodzi z parafii św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi i 24 maja 1997 roku otrzymał święcenia kapłańskie. 17 marca 1997 roku uzyskał tytuł magistra teologii w Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie (obecnie Uniwersytet Kard. S. Wyszyńskiego w Warszawie).

W latach 1997-2016 pełnił posługę wikariusza w parafiach: Św. Faustyny w Łasku, Św. Maksymiliana w Pabianicach, Św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim.

Dekretem abp. Marka Jędraszewskiego w dniu 1 lipca 2016 roku został proboszczem parafii NMP Różańcowej w Zgierzu.


ks. Bogusław Milo - Wikariusz

Urodził się 14 września 1971 r. Święcenia kapłańskie przyjął 6 czerwca 1998 r. w Katedrze pw. Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu. Dekretem abp. Grzegorza Rysia został wikariuszem w parafii NMP Różańcowej w Zgierzu.


ks. Krzysztof Bzdyrek - Wikariusz

Dekretem abp. Grzegorza Rysia został wikariuszem w parafii NMP Różańcowej w Zgierzu. Ks. Krzysztof pełni także obowiązki kapelana Szpitala im. Marii Curie-Skłodowskiej w Zgierzu.

 

 

Odsłony: 40543