Terminarz Wizyty Duszpasterskiej 2019

 

Data
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
wtorek, 22 stycznia 2019 r.
wtorek, 22 stycznia 2019 r.
wtorek, 22 stycznia 2019 r.
środa, 23 stycznia 2019 r.
środa, 23 stycznia 2019 r.
środa, 23 stycznia 2019 r.
czwartek, 24 stycznia 2019 r.
czwartek, 24 stycznia 2019 r.
czwartek, 24 stycznia 2019 r.
piątek, 25 stycznia 2019 r.
piątek, 25 stycznia 2019 r.
piątek, 25 stycznia 2019 r.
sobota, 26 stycznia 2019 r.
sobota, 26 stycznia 2019 r.
niedziela, 27 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.
Godzina
rozpoczęcia
9:00
16:00
19:30
9:00
 16:00
 19:30
9:00
16:00
19:30
9:00
16:00
19:30
 9:00
 16:00
 19:30
 9:00
 16:00
----
9:00
 16:00
 19:30
Miejsce
I ksiądz: ul. Jabłoniowa
I i II ksiądz: blok 81 (Staffa 18) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 95 (Staffa 22B)
I ksiądz: ul. Kontrewers i Zielona 2B
I i II ksiądz: blok 91 (Staffa 20) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
(we wcześniejszych ogłoszeniach była błędna informacja o nieistniejącym bloku 98, przepraszamy za zamieszanie)
III ksiądz: blok 94 (Staffa 22A)
I i II ksiądz: Jastrzębie Górne, ul. Morska oraz Jastrzębie Dolne czyli Brużyczka Mała
I ksiądz: blok 96 (B. Żeleńskiego 27), blok 96A (B. Żeleńskiego 29), blok 97 (B.Żeleńskiego 25)
II ksiądz: blok 80 (Staffa 16), a następnie I i II klatka bloku 93 (Staffa 24)
III ksiądz: III i IV klatka bloku 93 (Staffa 24)
I ksiądz: ul. Jedlicka i Zielona
I ksiądz: blok 101 (Staffa 30A), a po nim blok 102 (Staffa 30B)
II ksiądz: blok 103 (Staffa 28A), a po nim blok 104 (Staffa 28)
III ksiądz: blok 105 (Staffa 30)
I i II ksiądz: blok 4 (ul. Parzęczewska 40) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
I ksiądz: blok 106 (Staffa 32), a po nim blok 107 (Staffa 34)
II ksiądz: blok 108 (Staffa 36)
III ksiądz: blok 109 (Staffa 36A)
I i II ksiądz: ulica Kamienna
III ksiądz: blok 4C (Parzęczewska 31A)
I ksiądz: blok 1C (Parzęczewska 29)
II ksiądz: blok 2C (Parzęczewska 27)
------------------------------------------------------------------------------------------
I ksiądz: blok 3 (Parzęczewska 38)
I ksiądz: blok 110 (Staffa 32A)
II ksiądz: blok 112 (B. Żeleńskiego 33A), a a po nim blok 113 (B. Żeleńskiego 35A)
III ksiądz: blok 111 (B. Żeleńskiego 31)

 

 

Data
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
wtorek, 15 stycznia 2019 r.
wtorek, 15 stycznia 2019 r.
wtorek, 15 stycznia 2019 r.
środa, 16 stycznia 2019 r.
środa, 16 stycznia 2019 r.
środa, 16 stycznia 2019 r.
czwartek, 17 stycznia 2019 r.
czwartek, 17 stycznia 2019 r.
czwartek, 17 stycznia 2019 r.
piątek, 18 stycznia 2019 r.
piątek, 18 stycznia 2019 r.
piątek, 18 stycznia 2019 r.
sobota, 19 stycznia 2019 r.
sobota, 19 stycznia 2019 r.
niedziela, 20 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
Godzina
rozpoczęcia
9:00
16:00
19:30
9:00
 16:00
 19:30
9:00
16:00
19:30
9:00
16:00
19:30
 9:00
 16:00
 19:30
 9:00
 16:00
----
9:00
 16:00
 19:30
Miejsce
I ksiądz: ul. Grudzińska, a po niej ul. Wycieczkowa
I i II ksiądz: blok 67 (Staffa 6) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 64 (Staffa 2)
I ksiądz: ul. Dojazdowa
I ksiądz: blok 65 (Staffa 3)
II ksiądz: blok 66 (Staffa 4), a po nim blok 68 (Boya Żeleńskiego 7)
III ksiądz: blok 69 (Boya Żeleńskiego 11)
I ksiądz: ul. Reja, a po niej ul. Norwida
II ksiądz: ul. Radosna, Romantyczna, Wiosenna, Jasna, Rozrywkowa, Wesoła, Jesienna i Szczęśliwa
I ksiądz: blok 79 (Staffa 14)
II ksiądz: blok 72 (Staffa 8)
III ksiądz: blok 71 (Boya Żeleńskiego 13)
I ksiądz: ul. Kręta, Cegielniana, Lawendowa i Daleka
I ksiądz: blok 73 (Staffa 10)
II ksiądz: blok 70 (Boya Żeleńskiego 9)
III ksiądz: blok 77 (Boya Żeleńskiego 17)
I ksiądz: ul. Łęczycka (od wiaduktu do świateł)
II ksiądz: ul. Kwiatowa
I i II ksiądz: blok 74 (Staffa 12), (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 82 (Boya Żeleńskiego 23)
I ksiądz: Osiedle Zacisze przy ulicy Parzęczewskiej
II ksiądz: ul. Witosa nr parzyste
III ksiądz: ul. Witosa nr nieparzyste
I ksiądz: blok 92 (Staffa 22)
------------------------------------------------------------------------------------------
I ksiądz: ul. Jabłoniowa
I i II ksiądz: blok 81 (Staffa 18) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 95 (Staffa 22B)

 

 

Data
poniedziałek, 7 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 7 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 7 stycznia 2019 r.
wtorek, 8 stycznia 2019 r.
wtorek, 8 stycznia 2019 r.
wtorek, 8 stycznia 2019 r.
wtorek, 8 stycznia 2019 r.
środa, 9 stycznia 2019 r.
środa, 9 stycznia 2019 r.
środa, 9 stycznia 2019 r.
czwartek, 10 stycznia 2019 r.
czwartek, 10 stycznia 2019 r.
czwartek, 10 stycznia 2019 r.
piątek, 11 stycznia 2019 r.
piątek, 11 stycznia 2019 r.
piątek, 11 stycznia 2019 r.
sobota, 12 stycznia 2019 r.
sobota, 12 stycznia 2019 r.
sobota, 12 stycznia 2019 r.
niedziela, 13 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.
Godzina
rozpoczęcia
9:00
16:00
19:30
9:00
 16:00
 17:00
 19:30
9:00
16:00
19:30
9:00
16:00
19:30
 9:00
 16:00
 19:30
 9:00
 16:00
 19:30
----
9:00
 16:00
 19:30
Miejsce
I ksiądz: ul. Bazylijska (obie strony i segmenty)
I ksiądz: blok 54 (Witkacego 9)
II ksiądz: blok 61 (Witkacego 17)
III ksiądz: blok 62 (Witkacego 19)
I ksiądz: ul. Obywatelska
I ksiądz: blok 58 (Witkacego 23) 
II ksiądz: blok 59 (Witkacego 15), a po nim blok 60 (Witkacego 21)
III ksiądz: blok 86 (Boya Żeleńskiego 8) 
I ksiądz: ul. Ozorkowska; Ogrodnicza; Zagrodowa; Plonowa; Rzepakowa; Żniwna; Podmiejska
II ksiądz: ul. Staszica; Dmowskiego; Modrzewskiego
I i II ksiądz: blok 57 (Witkacego 25) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 89 (Kamienna 73)
I i II ksiądz: ul. Turystyczna
I ksiądz: blok 63 (Staffa 1)
II ksiądz: blok 87 (Boya Żeleńskiego 12)
III ksiądz: blok 84 (Tuwima 26)
I ksiądz: ul. Relaksowa
II ksiądz: ul. Pogodna
I i II ksiądz: blok 88 (Kamienna 75/83) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 85 (Tuwima 24)
I ksiądz: ul. Rataja; Kamińskiego; Świętojańska; Kalinowa; Mikołajczyka; A.Boboli; Drzymały; Niemena
II i III ksiądz: ul. Czereśniowa
I ksiądz: blok 90 (Boya Żeleńskiego 10)
II ksiądz: blok 83 (Tuwima 28)
------------------------------------------------------------------------------------------
I ksiądz: ul. Grudzińska; Wycieczkowa
I i II ksiądz: blok 67 (Staffa 6) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
III ksiądz: blok 64 (Staffa 2)

 

Data
środa, 2 stycznia 2019 r.
środa, 2 stycznia 2019 r.
środa, 2 stycznia 2019 r.
czwartek, 3 stycznia 2019 r.
czwartek, 3 stycznia 2019 r.
czwartek, 3 stycznia 2019 r.
piątek, 4 stycznia 2019 r.
piątek, 4 stycznia 2019 r.
sobota, 5 stycznia 2019 r.
sobota, 5 stycznia 2019 r.
Godzina
9:00
16:00
19:30
9:00
16:00
19:30
16:00
19:30
9:00
16:00
Miejsce
dwaj księża: Lućmierz
Stacja Doświadczalna Oceny Odmian
ul. Osiedlowa; blok 1,2,3; Segmenty; Leśniczówka
ul. Klonowa, Kasztanowa, Główna, Parkowa, Działkowa, Wiśniowa i Czereśniowa.
blok 50 (Witkacego 1) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
blok 52 (Witkacego 13) 
I ksiądz: ul. Grotnicka II ksiądz: ul. Obrońców Warszawy
blok 51 (Witkacego 3) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
blok 56 (Witkacego 7)
I ksiądz: bloki z tzw. dogęszczenia: blok 1 przy ul. Tuwima; po nim blok 2 przy ul. Tuwima, a następnie blok 3 przy ul. Boya Żeleńskiego
blok 55 (Witkacego 5) (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
ul. Wiosny Ludów
blok 53 (Witkacego 11) (jeden ksiądz od pierwszej, a drugi od ostatniej klatki)

 

 

Odsłony: 28846