Terminarz Wizyty Duszpasterskiej 2017/18

 

Data
poniedziałek, 12 lutego 2018 r.
wtorek, 13 lutego 2018 r.
środa, 14 lutego 2018 r.
czwartek, 15 lutego 2018 r.
czwartek, 15 lutego 2018 r.
piątek, 16 lutego 2018 r.
piątek, 16 lutego 2018 r.
sobota, 17 lutego 2018 r.
Godzina
od 16:00
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 9:00
Miejsce
I ksiądz: blok 61
II ksiądz: blok 63
III ksiądz: blok 67 (mieszkania od 1 do 50), a po nim blok 60
I ksiądz: blok 50 (mieszkania od 1 do 70)
II ksiądz: blok 50 (mieszkania od 71 do 140)
III ksiądz: blok 59, a po nim blok 62
I ksiądz: blok 1C (pierwsza klatka)
II ksiądz: blok 1C (druga klatka)
III ksiądz: blok 2C (pierwsza klatka)
IV ksiądz: blok 2C (druga klatka)
I ksiądz: blok 54, a po nim blok 58 (mieszkania od 1 do 20)
II ksiądz: blok 55, a po nim blok 58 (mieszkania od 21 do 40)
III ksiądz: blok 56
I ksiądz: blok 51 (mieszkania od 1 do 70)
II ksiądz: blok 51 (mieszkania od 71 do 140)
III ksiądz: blok 52
I ksiądz: blok 53
II ksiądz: blok 57

 

 

Data
niedziela, 4 lutego 2018 r.
poniedziałek, 5 lutego 2018 r.
poniedziałek, 5 lutego 2018 r.
wtorek, 6 lutego 2018 r.
wtorek, 6 lutego 2018 r.
wtorek, 6 lutego 2018 r.
środa, 7 lutego 2018 r.
środa, 7 lutego 2018 r.
czwartek, 8 lutego 2018 r.
czwartek, 8 lutego 2018 r.
piątek, 9 lutego 2018 r.
piątek, 9 lutego 2018 r.
sobota, 10 lutego 2018 r.
sobota, 10 lutego 2018 r.
Godzina
od 14:00
od 16:00
od 19:30
od 9:00
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 9:00
od 16:00
Miejsce
I ksiądz: ul. Szczęśliwa
I ksiądz: blok 70
II ksiądz: blok 71, a po nim blok 72
III ksiądz: blok 73
I ksiądz: ul. Kontrewers oraz ul. Zielona 2B, a następnie ul. Lewandowa, ul. Daleka, ul. Cegielniana
I ksiądz: blok 74 (mieszkania od 1 do 60)
II ksiądz: ul. Jabłoniowa
III ksiądz: blok 74 (mieszkania od 61 do 90)
I ksiądz: blok 75, następnie blok 76, a po nim blok 78
II ksiądz: ul. Dojazdowa, a następnie ul. Pogodna
III ksiądz: blok 79
I ksiądz: blok 67 (mieszkania od 1 do 50) ODWOŁANA Z POWODU CHOROBY
II ksiądz: blok 67 (mieszkania od 51 do 110)
III ksiądz: blok 68, a po nim blok 69
I ksiądz: blok 64, a po nim blok 65
II ksiądz: ul. Relaksowa
III ksiądz: blok 66
I ksiądz: ul. Czereśniowa
II ksiądz: ul. Witosa (numery nieparzyste)
III ksiądz: ul. Witosa (numery parzyste) oraz ulice: Kalinowa, Boboli, Mikołajczyka, Drzymały i Niemena
I ksiądz: ul. Grotnicka
II ksiądz: ul. Obrońców Warszawy

 

 

Data
poniedziałek, 29 stycznia 2018 r.
poniedziałek, 29 stycznia 2018 r.
wtorek, 30 stycznia 2018 r.
wtorek, 30 stycznia 2018 r.
środa, 31 stycznia 2018 r.
środa, 31 stycznia 2018 r.
czwartek, 1 lutego 2018 r.
czwartek, 1 lutego 2018 r.
piątek, 2 lutego 2018 r.
piątek, 2 lutego 2018 r.
sobota, 3 lutego 2018 r.
sobota, 3 lutego 2018 r.
Godzina
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 9:00
od 16:00
Miejsce
I ksiądz: blok 86, a po nim blok 87
II ksiądz: blok 85
I ksiądz: blok 82, po nim blok 83
II ksiądz: blok 84
I ksiądz: blok 81 (mieszkania od 1 do 60)
II ksiądz: blok 81 (mieszkania od 61 do 90)
I ksiądz: blok 3C
II ksiądz: blok 77
I ksiądz: blok 80, a po nim blok 1 z "dogęszczenia" przy ul. Tuwima 22
II ksiądz: blok 2 z "dogęszczenia" przy ul. Tuwima 22A
III ksiądz: blok 3 z "dogęszczenia" przy ul. Boya-Żeleńskiego 2
I ksiądz: ul. Łęczycka (od świateł w kierunku wiaduktu)
II ksiądz: ul. Podmiejska, ul. Zagrodowa, ul. Plonowa, a potem ul. Ozorkowska (w kierunku wiaduktu)
III ksiądz: ul. Kręta
I ksiądz: ul. Turystyczna (numery parzyste)
II ksiądz: ul. Turystyczna (numery nieparzyste)

 

Data
poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
wtorek, 23 stycznia 2018 r.
wtorek, 23 stycznia 2018 r.
środa, 24 stycznia 2018 r.
środa, 24 stycznia 2018 r.
czwartek, 25 stycznia 2018 r.
czwartek, 25 stycznia 2018 r.
piątek, 26 stycznia 2018 r.
piątek, 26 stycznia 2018 r.
sobota, 27 stycznia 2018 r.
Godzina
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 9:00
Miejsce
I ksiądz: blok 101, a po nim blok 102
II ksiądz: blok 103, a po nim blok 104
III ksiądz: ul. Jasna, ul. Wesoła, ul. Jesienna, ul. Szczęśliwa i ul. Rozrywkowa
I ksiądz: blok 96A, po nim blok 96, a następnie blok 97
II ksiądz: blok 91 (mieszkania od 1 do 70)
III ksiądz: blok 91 (mieszkania od 71 do 80), a następnie blok 95
I ksiądz: blok 89, a po nim blok 90
II ksiądz: blok 93, a po nim blok 94
III ksiądz: ul. Romantyczna, ul. Rataja, ul. Kamińskiego i ul. Świętojańska
I ksiądz: blok 92
II ksiądz: blok 4C
I ksiądz: blok 88 (mieszkania od 1 do 60)
II ksiądz: blok 88 (mieszkania od 61 do 90)
I ksiądz: ul. Wiosenna, ul. Radosna, ul. Kwiatowa

 

Data
poniedziałek, 15 stycznia 2018 r.
poniedziałek, 15 stycznia 2018 r.
wtorek, 16 stycznia 2018 r.
wtorek, 16 stycznia 2018 r.
środa, 17 stycznia 2018 r.
środa, 17 stycznia 2018 r.
czwartek, 18 stycznia 2018 r.
czwartek, 18 stycznia 2018 r.
piątek, 19 stycznia 2018 r.
piątek, 19 stycznia 2018 r.
sobota, 20 stycznia 2018 r.
sobota, 20 stycznia 2018 r.
Godzina
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 9:00
od 16:00
Miejsce
I ksiądz: blok 10A
II ksiądz: blok 11
III ksiądz: osiedle Zacisze
I ksiądz: blok 12
II ksiądz: blok 122, a po nim blok 123
III ksiądz: blok 124
I ksiądz: blok 121, a po nim blok 121A
II ksiądz: blok 115, a po nim blok 116
III ksiądz: blok 117
I ksiądz: blok 110, po nim blok 113
II ksiądz: blok 118, po nim blok 119
III ksiądz: blok 120
I ksiądz: blok 105, po nim blok 106
II ksiądz: blok 107, po nim blok 108
III ksiądz: blok 109
I i II ksiądz:
Lućmierz: Stacja Doświadczalna Oceny Odmian;
Lućmierz: ul. Osiedlowa, bloki 1, 2, 3, segmenty; Leśniczówka; Gajówka;
Lućmierz: ul. Klonowa, Kasztanowa, Główna, Parkowa, Dębowa, Działkowa.
III ksiądz: ul. Jedlicka i ul. Zielona
I ksiądz: ul. Staszica, a potem ul. Wycieczkowa
II ksiądz: ul. Grudzińska

 

Data
poniedziałek, 8 stycznia 2018 r.
poniedziałek, 8 stycznia 2018 r.
wtorek, 9 stycznia 2018 r.
wtorek, 9 stycznia 2018 r.
środa, 10 stycznia 2018 r.
środa, 10 stycznia 2018 r.
czwartek, 11 stycznia 2018 r.
czwartek, 11 stycznia 2018 r.
piątek, 12 stycznia 2018 r.
piątek, 12 stycznia 2018 r.
sobota, 13 stycznia 2018 r.
sobota, 13 stycznia 2018 r.
Godzina
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 9:00
od 16:00
Miejsce
I ksiądz: blok 140
II ksiądz: blok 6
III ksiądz: blok 111
I ksiądz: blok 129, a po nim blok 130
II ksiądz: blok 7
III ksiądz: blok 112
I ksiądz: blok 128, a po nim blok 128A
II ksiądz: blok 8
III ksiądz: Dom Nauczyciela, a po nim blok przy ul. ks. Suchowolca 8C
I ksiądz: blok 125, po nim blok 126, a następnie blok 127
II ksiądz: blok 9 (mieszkania od 1 do 60)
III ksiądz: blok 9 (mieszkania od 61 do 85)
I ksiądz: blok 114, po nim blok 114A, a następnie blok 114B
II ksiądz: blok 10 (mieszkania od 1 do 60)
III ksiądz: blok 10 (mieszkania od 61 do 85)
I ksiądz: ul. Modrzewskiego
II ksiądz: ul. Reja, a po niej ul. Norwida
III ksiądz: ul. Bazylijska (obie strony i segmenty)
I ksiądz: ul. Obywatelska

 

Data
wtorek, 2 stycznia 2018 r.
wtorek, 2 stycznia 2018 r.
środa, 3 stycznia 2018 r.
środa, 3 stycznia 2018 r.
środa, 3 stycznia 2018 r.
czwartek, 4 stycznia 2018 r.
czwartek, 4 stycznia 2018 r.
piątek, 5 stycznia 2018 r.
piątek, 5 stycznia 2018 r.
sobota, 6 stycznia 2018 r.
Godzina
od 16:00
od 19:30
od 9:00
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 14:00
Miejsce
I ksiądz: blok 137 przy ul. Parzęczewskiej 55, a następnie blok 138 przy ul. Parzęczewskiej 55A
II ksiądz: blok 3 przy ul. Parzęczewskiej 38 (mieszkania od 1 do 60)
III ksiądz: blok 3 przy ul. Parzęczewskiej 38 (mieszkania od 61 do 80)
Brużyczka Mała (czyli „Jastrzębie Dolne”)
I ksiądz: blok 139 przy ul. Parzęczewskiej 55B, a po nim blok 141 przy ul. Parzęczewskiej 53A
II ksiądz: blok 2 przy ul. Parzęczewskiej 36 (mieszkania od 1 do 60)
III ksiądz: blok 2 przy ul. Parzęczewskiej 36 (mieszkania od 61 do 80)
I ksiądz: blok 134 przy ul. Parzęczewskiej 61, a po nim blok 136 przy ul. Parzęczewskiej 57
II ksiądz: blok 1 przy ul. Parzęczewskiej 34
III ksiądz: blok 132A przy ul. Boya-Żeleńskiego 44
I ksiądz: blok 131 przy ul. Boya-Żeleńskiego 42, a następnie blok spółdzielczy (zielony) przy ul. Boya-Żeleńskiego 38
 II i III ksiądz: blok 5 przy ul. Parzęczewskiej 30 (jeden ksiądz od pierwszej a drugi od ostatniej klatki)
 ul. Morska

 

Data
czwartek, 28 grudnia 2017 r.
czwartek, 28 grudnia 2017 r.
piątek, 29 grudnia 2017 r.
piątek, 29 grudnia 2017 r.
sobota, 30 grudnia 2017 r.
sobota, 30 grudnia 2017 r.
Godzina
od 16:00
od 19:30
od 16:00
od 19:30
od 9:00
od 16:00
Miejsce
I ksiądz: blok TBS 1 przy ul. Parzęczewskiej 50
II ksiądz: blok TBS 2 przy ul. Parzęczewskiej 52
III ksiądz: blok 133 przy ul. Parzęczewskiej 63
I ksiądz: blok 4 przy ul. Parzęczewskiej 40 (mieszkania od 1 do 60)
II ksiądz: blok 135 przy ul. Parzęczewskiej 59,
po nim blok 132 przy ul. Boya-Żeleńskiego 46
III ksiądz: blok 4 przy ul. Parzęczewskiej 40 (mieszkania od 61 do 80)
I i II ksiądz: ul. Wiosny Ludów (jeden ksiądz od początki, drugi od końca ulicy)
III ksiądz: Jastrzębie Dolne; Jastrzębie Górne; ul. Morska
I i II ksiądz: ul. Kamienna (od ul. Gałczyńskiego) i segmenty
Odsłony: 19358